Актуальність професії

У сучасному світі податки є важливішими за гроші. За будь-якого грошового обороту, податкова установа завжди виступає вашим неминучим компаньйоном, чим провокує появу нових завдань та викликів, перед якими рано чи пізно опиняються майже всі громадяни країни.

Ось чому кожен підприємець повинен не лише знати теоретичне підґрунтя податкової сфери, але насамперед оволодіти практичною стороною оподаткування і вільно орієнтуватися у бурхливому вирії податкового законодавства України.

Учбовий центр підготовки податкових консультантів переконаний, що в сучасних умовах важливо не тільки вміти прогнозувати усі можливі ризики, а й розуміти існування винятків, які не завжди можна побачити неозброєним оком. Така особливість вимагає наявності і, відповідно, високого рівня підготовки профільних фахівців.

Для визначення податкових ризиків, знання податкового права та бухгалтерського обліку є недостатнім. Окрім цього, необхідно враховувати правову та національну специфіку ведення бізнесу.

У першу чергу, наявність податкового консультанта у своєму штаті необхідна великим компаніям. Така потреба виникає завдяки потужним фінансовим потокам і взаємозв’язку систем бухгалтерського та управлінського обліків.

Як правило, щоб усунути суб’єктивний фактор і забезпечити свіжий погляд на власні проблеми, компанії користуються консалтинговими послугами. Для того щоб стати таким спеціалістом, потрібно пройти непростий шлях та отримати велику кількість знань, що “підвищує вартість” таких фахівців, а також збільшує ринковий попит на них.

Навчальний центр податкових консультантів